Ik gadu pavasarī katrs interesents ir aicināts klātienē gūt iespaidus un iepazīt savu nākotnes studiju vidi, apmeklējot Latvijas Universitātes (LU) pasākumu “Atvērto durvju dienas”. Tā ir iespēja ne tikai pabūt savu nākotnes studiju telpās, bet arī piedalīties dažādajos fakultāšu organizētajos izzināšanas pasākumos un, protams, klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus, kas noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par sev piemērotāko studiju programmu.

Vēstures un filozofijas fakultātē  tradicionāli skolēnus uzrunā fakultātes dekāne asociētā profesore Valda Kļava, Vēstures bakalaura un Filozofijas bakalaura studiju programmu direktori, īsumā iepazīstinot ar katras programmas saturu, studiju procesu un budžeta vietu skaitu.

Atvērto durvju dienā skolēniem ir iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem  par studiju procesa norisi, uzņemšanas kārtību, studiju uzsākšanu un citām aktuālām tēmām. Interesenti tiek iepazīstināti ar prakses iespējām un studiju mobilitātes iespējām ārvalstu universitātēs. Ir iespēja noskaidrot informāciju par absolventu nākotnes perspektīvām un iespējām darba tirgū.

2021./2022. akadēmiskajā gadā  Atvērto durvju diena 23. martā attālināti. Papildus informācija.

Gaidīsim ikvienu interesentu!