Rinalds Zembahs (Ceļamaizes stipendija)

Rinalds Zembahs (Ceļamaizes stipendija)

Mārtiņš Mintaurs (Ceļamaizes stipendija)

Ivars Ījabs (Minsteres balva)

Kārlis Aizsils (Kristapa Morberga stipendija)

Linda Gediņa (Kristapa Morberga stipendija)

Andris Grīnbergs (Kristapa Morberga stipendija) 

Ina Lastovecka (Kristapa Morberga stipendija)

Uldis Neiburgs (Kristapa Morberga stipendija)

Jānis Gailis (Ceļamaizes stipendija)

Jūlija Pasnaka (Ceļamaizes stipendija)

Iļja Boļšakovs (Ernesta Felsberga piemiņas stipendija)

Gustavs Strenga (Kristapa Morberga stipendija)

Kristīne Ante (Kristapa Morberga stipendija)

Baiba Dumpe (Kristapa Morberga stipendija)

Zane Jēkabsone-Sembele (Kristapa Morberga stipendija)

Mārtiņš Mintaurs (Kristapa Morberga stipendija)

Inese Runce (Kristapa Morberga stipendija)

Edvīns Evarts (Kristapa Morberga stipendija)

Dmitrijs Oļehnovičš (Nippona fonda stipendija)

Eriks Bindemanis (Nippona fonda stipendija)

Ginta Vēja (Nippona fonda stipendija)

 

Jānis Gailis, Jūlija Pasnaka (Ceļamaizes stipendija)

Baiba Pazāne, Ineta Didrihsone (Elvīras Palavas piemiņas stipendija)

Ainārs Bambals, Māra Kiope, Juris Pavlovičš (Kristapa Morberga stipendija)

Dmitrijs Oļehnovičš, Ēriks Bindemanis, Edvīns Evarts, Ginta Vēja (Nippona fonda stipendija)

Inga Leitāne, Ivans Šorubalko, Aivars Bambals, Māra Kiope (Kristapa Morberga stipendija)

Anita Čerpinska, Kristīne Locika (Nippona fonda stipendija)

Anita Veldre, Alda Robu (Alfrēda Bīlmaņa piemiņas stipendija)

Ieva Prodniece (stipendija "Ceļamaize")

Baiba Pazāne, Ineta Didrihsone (Elvīras Palavas stipendija)

Toms Ķikuts, Viktors Trofimovs, Līga Irbe, Andris Šnē, Ritvars Jansons (Kristapa Morberga stipendija)

Dagnija Millere (SEB bankas stipendija)

Ilgvars Hofmanis, Līga Ciekure, Anne Grīviņa, Olga Morozova (stipendija "Ceļamaize")

Ilze Lipska ("Exigen group" stipendija)

Baiba Pazāne, Ineta Didrihsone (Elvīras Palavas piemiņas stipendija)

Līva Muižniece (Minsteres balva)

Toms Ķikuts, Aija Lorence, Kristīne Ante (Kristapa Morberga stipendija)

Gints Putiķis, Andis Jēkabsons, Rasa Pārpuce, Ainārs Bambals (Nippona stipendija)

Jānis Zvērs, Kārlis Dambītis (Rūšu ģimenes stipendija)

Kirils Solovjovs ("Santa Monica networks" stipendija)

Madara Kalniņa (SEB bankas stipendija)

Jānis Vanags, Armands Dīriņš (stipendija "Ceļamaize")

Ieva Bertuse (Ernesta Felsberga piemiņas stipendija)

Austra Dreiblate, Eva Johansone, Aleks Knoks, Toms Ķikuts, Jānis Liniņš, Inna Pasnaka, Jānis Šiliņš, Arta Zvirgzda, Mikus Žagata (Kristapa Morberga stipendija)

Alda Bražūne, Rūdolfs Brūzis, Artūrs Tomsons (Nippona fonda stipendija)

Inga Strižņova (Rūšu ģimenes stipendija)

Ainārs Sauka (Alfrēda Bīlmaņa stipendija)

Guna Dancīte, Karlīna Irbīte, Roberts Osītis, Baiba Stafecka (stipendija "Ceļamaize")

Unda Avota, Mikus Žagata (Kristapa Morberga stipendija)

Kristīne Ante, Valts Apinis, Rūdolfs Brūzis, Toms Ķikuts, Artūrs Tomsons, Aija van der Steina (Nippona fonda stipendija)

Gatis Ošs (Rūšu ģimenes stipendija)

 

Aija Vilka (Nippona fonda stipendija)

Dāvis Beitlers (Jelgavas novada stipendija)

Lelde Zemberga, Māris Melbārdis (Ernesta Felsberga piemiņas stipendija)

Reinis Vilciņš (Kristapa Morberga stipendija)

Dāvis Beitlers (Jelgavas novada stipendija)

Krišjānis Lācis (Ad Verbum stipendija)

Roberts Saulītis, Andris Levāns (Veismaņu ģimenes stipendija "Veritas")

 

 

Mārcis Kalniņš (Nippona fonda stipendija)

Zane Rozīte (Richarda Zariņa piemiņas fonda stipendija)

Zane Gruntmane (Ernesta Felsberga piemiņas stipendija)

Anastasija Smirnova, Agnija Ruhocka, Mārtiņš Dātavs, Marta Starostina, Madara Brūnava (LPSR VDK zinātniskās izpētes stipendija)

Roberts Rasums (Ainas Galējas-Dravnieces piemiņas stipendija)

 

Roberts Rasums (Ernesta Felsberga piemiņas stipendija)

Laura Melne (Baltimoras dziesmu un deju svētku mecenātu izcilības stipendija)

Patrīcija Kuzmina (M. M. V. Petkevičs piemiņas stipendija)

Laura Kļaviņa, Alise Pokšāne (stipendija "Ceļamaize")

Marta Storostina, Ineta Didrihsone-Tomaševska, Uldis Krēsliņš (LPSR VDK zinātniskās izpētes stipendija)

Jānis Putniņš (Ernesta Felsberga piemiņas stipendija)

Laura Kļaviņa, Alise Pokšāne (Kristapa Morberga stipendija)

Jēkabs Akermanis, Sofija Anna Kozlova (M. M. V. Petkevičs piemiņas stipendija)

Gundega Ziemele (Richarda Zariņa piemiņas stipendija)

Jēkabs Akermanis (Kristapa Morberga stipendija)

Sofija Anna Kozlova (LU Gadsimta stipendija)

Zane Ozola, Rūta Bruževica (Ernesta Felsberga piemiņas stipendija)

Tomass Stepiņš (stipendija "Ceļamaize")