LU Vēstures un filozofijas fakultātes Jauno filosofu universitāte (JFU) paredzēta vidusskolas skolēniem, kurus interesē filosofija. JFU apmeklētājiem ir iespēja tikties gan ar LU filosofijas pasniedzējiem, gan studentiem, gan filosofiem, kuri darbojas ārpus universitātes. Viņi pārstāv ļoti dažādas filosofiskās tradīcijas un tēmas. JFU dalībniekiem ir iespēja uzzināt mūsdienu filosofijas aktualitātes, apgūt filosofiskās domas pamatus un diskutēt par mums visiem nozīmīgiem jautājumiem.    

JFU apmeklējums ir brīvs, uz to nav īpaši jāpiesakās. Aicināti ir visi, ne tikai vidusskolu skolēni. Lielākoties nodarbības notiek sestdienās, vienreiz mēnesī, mācību gada laikā. Vienas nodarbības ilgums ir 60 min.

Nodarbības notiek reizi mēnesī  sestdienās, Aspazijas bulvārī 5, ieeja no Aspazijas bulvāra un Barona ielas stūra.

Informācijai par Jauno filosofu universitāti varat sekot līdzi, apmeklējot Vēstures un filozofijas fakultātes  ziņu sadaļu, kā arī Facebook profilu - www.facebook.com/VFF.LU

Ja ir kādi jautājumi, rakstiet jfu@lu.lv !

 

Priecāsimies visus filosofijas interesantus satikt mūsu fakultātē!

 

2020./2021. ak. gadā

Atsākam Jauno filosofu universitātes nodarbības. 2020./2021. mācību gadā pievēršamies tēmai “Kultūra un māksla”.

Nodarbībās domāsim par kultūras īpašo un ikdienišķo lomu cilvēka dzīvē, mēģināsim saprast, kas ir māksla, vai literatūra atšķiras no citiem tekstiem, kādā ziņā kultūra mūs padara labākus vai samaitā.

JFU nodarbības:

1. nodarbība - 24. oktobrī Zoom platformā

2. nodarbība - 21. novembrī Zoom platformā

3. nodarbība - 12. decembrī ZOOM platformā

 

 

Informācija par turpmākajām nodarbībām tiks papildināta.

 

 Visiem interesentiem, kuri vēlas piedalīties attālinātajā nodarbībā, lūgums atsūtīt pieteikumu uz epastu: jfu@lu.lv.

Informācijai par Jauno filosofu universitāti varat sekot līdzi, apmeklējot Latvijas Universitātes mājas lapu https://www.lu.lv/gribustudet/skoleniem/nodarbibas-skoleniem/filosofija/  un Vēstures un filozofijas fakultātes Facebook profilu - www.facebook.com/VFF.LU Ja ir kādi jautājumi, rakstiet uz Jauno filosofu universitātes epastu (jfu@lu.lv )

Priecāsimies visus filosofijas interesantus satikt mūsu fakultātē! Pat neklātienē…